Home Konalo se
Betla Cup PDF Tisk Email
Napsal uživatel František Tuhý   
Čtvrtek, 08 Prosinec 2011 19:45

Betlacup

VÍSECKÝ BETLA CUP

Mariáš není poker, a tak v něm nelze vyhrát 101 milionů korun jako se to podařilo Martinu Stazskovi na Mistrovství světa v pokeru v americkém Las Vegas. Přesto Miroslav Škaloud z Lomnice nad Popelkou odjížděl z Vísky u Frýdlantu 19.11.2011 z mariášnického turnaje VÍSECKÝ BETLA CUP, spokojen. Coby vítěz si odvážel nádherný pohár, exkluzivní dárkový koš a po kapsách mu navíc „chrastilo“ 360.-Kč v drobných. Miliony to sice nebyly, ale vítězství ho těšilo možná stejně jako karbaníka z Třince.. Prvenství mu patřilo zcela po právu. Zvítězil v prvním kole a reflexní vestu pro průběžného nejlepšího hráče nesvlékl po celý turnaj – tedy pět kol.

Mezi šedesátišesti hráči se objevily i tři statečné ženy, které organizátoři v závěru soutěže po zásluze odměnili. Dostaly kytičku, bonboniéru a cenu, kterou si vybraly. Nejlepší z nich byla Jiřina Hudrlíková z České Lípy na desátém místě. Extra cenu, balíček toaleťáku, si vysloužil J.B. z Liberce za největší útratu. Co kdyby …

Šestý ročník mají pořadatelé ze Sokola Vísky šťastně za sebou. Co dál? Plány mají velké, myslí na mety nejvyšší – pořádání Mistrovství republiky v mariáši.

František Tuhý

Aktualizováno Úterý, 24 Leden 2012 17:34
 
Copyright © 2020 www.viska-os.eu. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.
 
dsc02760.jpg
img_4794.jpg

 

Další obrázky jsou ve FOTOGALERII.
(klikni na tento řádek)