Home Konalo se
PDF Tisk Email
Napsal uživatel František Tuhý   
Středa, 27 Únor 2013 18:51

Pat a Mat bavili ve Vísce

Letošní ročník maškarního karnevalu pro děti pořádaný občanským sdružením Víska v sobotu 23.2.2013 byl tentokráte v režii Pata a Mata, známých pohádkových postaviček. A ti se činili! V podání Jaroslava Kolačného a Jana Mokrého předvedli několik pantomimických výstupů. Zvláště scénka se žárovkou se velmi líbila a přítomným oživila známou nešikovnost obou aktérů. Ostatně šikovnost či nešikovnost si vyzkoušeli i děcka v sále při dovednostních soutěžích. Převážely „stavební“ materiál v zednických kolečkách, vyzkoušely si, jak by uspěly na štaflích coby malíři či elektrikáři, poradit si musely i jako popeláři se „svozem odpadů“ s nefalšovanou popelnicí. Sílu předvedly při populárním přetahování lanem. Dokonce se jim podařilo jej přetrhnout!

Hlavní slovo měl ale pochopitelně tanec. Devadesát „maskovaných“ dětí, za bedlivého dohledu 133 dospěláků, se vyřádilo na parketě. Do varu je dostal dýdžej Milan Mazánek.
O výzdobu se postarali žáci ZŠ Višňová, za což jim patří dík. Výkresy na motivy Pata a Mata dokreslily atmosféru bálu. Poděkování patří i mateřské škole z Frýdlantu (u jatek) za zapůjčení rekvizit na soutěže a dekoraci interiéru. Dík si zaslouží i pan Juklíček z ASA Frýdlant za poskytnutí popelnice.

Z očí dětí se dalo vyčíst, že jsou unaveni, ale  spokojeni. Spokojeni byli i hosté z polské  obce Posada. I oni se stali součástí programu, k dobré náladě přispěli pěveckou vložkou.
Fotografie z akce najdete ve fotogalerii na webu www.viska-os.eu. Jelikož na sále bylo několik desítek fotografů - máme prosbu. Přepošlete nám svoje fotky, rádi vaše snímky zařadíme do fotogalerie. Kontaktní adresa administrátora webových stránek je jiri. Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Děkujeme.

Aktualizováno Úterý, 26 Březen 2013 17:38
 
Copyright © 2023 www.viska-os.eu. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.
 
dsc02751.jpg
img_5203.jpg

 

Další obrázky jsou ve FOTOGALERII.
(klikni na tento řádek)