Home Konalo se
PDF Tisk Email
Napsal uživatel František Tuhý   
Úterý, 25 Září 2012 23:14

KALOUSKU, NA NÁS SI NEPŘIJDEŠ

Také máte na půdě či ve sklepě věci, které momentálně nepotřebujete, ale je vám líto je vyhodit, neboť jsou funkční? Tak pro vás jsou určeny další řádky. Občanské sdružení Víska nabízí řešení. Nenechávejte to na půdě, naopak, nabídněte jiným, třeba zrovna soused potřebuje nepoužívaný sud, žebřík, kamna, válendu …Na našich webových stránkách otevíráme novou rubriku SOUSEDSKÁ VÝPOMOC,

kde budou  dvě kolonky: NABÍZÍM a SHÁNÍM, do kterých budou zařazena vaše inzeráty. Své přání zašlete buď mailem přímo administrátorovi webovek Jiřímu Šternovi, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ,  tel. 602439637  či předejte osobně Františku Tuhému, Víska 88, tel.606270720. Inzerát by měl mít následující podobu – viz vzory:

 

NABÍZÍM. Rodokapsy. Nechám zadarmo. František Novák. Víska 1234. Tel.609 111 111.

NABÍZÍM. Med. 1litr za 20.-Kč. Víska. Tel. 609 111 111.

POPTÁVÁM. Kamna Kabor. Koupím za cenu šrotu. Tel. 609 111 111.

POPTÁVÁM. Cihly použité. Jakékoli množství. Na ceně se určitě domluvíme.Mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Tel. 609 111 111.

Toliko příklady. Popis zboží může být pochopitelně obsáhlejší. Jelikož „burza“ není určena jen víseckým, může ji využít kdokoliv, musí nabízející vždy uvádět své bydliště, aby případný zájemce věděl. kde např. cihly jsou k mání. Každý inzerát musí obsahovat kontakt (telefon vždy – ne všichni mají totiž internet, možno i přiložit mailovou adresu). U nabídky posílané mailem bude vítána i fotografie. Budeme rádi, když každou realizaci „obchodu“ nahlásíte administrátorovi, aby ji mohl stáhnout ze seznamu. Každý inzerát bude po měsíci vyřazen (je možné ho podat znova).

Nápad OS Víska je na papíře. Možná je pošetilý, nebude o něj zájem. Uvidíme. Největší výhodou burzy je, že nabízené věci si můžete na místě „osahat“, odpadají náklady za dopravu, kamna si odvezete na dvoukoláku.

A vzkaz pro Kalouska? To je naše odpověď na tvoji neustálou snahu zvyšovat DPH, zvyšovat milionářskou daň (to jde mimo nás), tahat peníze z peněženek lidí.

Aktualizováno Úterý, 25 Září 2012 23:33
 
Copyright © 2020 www.viska-os.eu. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.
 
dsc02787.jpg
img_5203.jpg

 

Další obrázky jsou ve FOTOGALERII.
(klikni na tento řádek)